Praca: Animator kultury

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Animator kultury
Miejsce pracy: Ropica Polska
Numer: StPr/20/0478
OBOWIĄZKI:
poznwanie środowiskowych potrzeb oświatowych, kulturalnych, rozrywkowych i rekreacyjnych; programowanie działalności instytucji kultury w zaresie zaspokajania potrze kulturalnych i rekreacyjnych społeczności lokalnych; organizowanie ursów, imprez, zabaw, gier, turniejów, przegladów grup twórczych i technicznych; konkursów wiedzy, wystaw, dyskotek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Ropica Polska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach