Praca: Archiwista - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Archiwista - staż
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/21/0038
OBOWIĄZKI:
Prace pomocnicze w dziale organizacyjno-administracyjnym i ewidencji, archiwizacja dokumentów PUP. Prowadzenie ewidencji kart rejestracyjnych, przygotowywanie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej. Zastępstwo osoby obsługującej sekretariat w czasie jej nieobecności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: praca w zespole

Miejsce pracy:

Zakopane

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem