skip to Main Content

Praca: Archiwista zakładowy- staż


Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Archiwista zakładowy- staż
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/20/0284
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Zakopane


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane
  • Opublikowano: 2020-10-13

  • w/g programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakUprawnienia: obsługa komputeraUprawnienia: komunikatywność

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2020-09-23

  • Archiwista zakładowy- oferta stażu, żródło finansowania zostanie określone po zakończeniu rekrutacji. Wymagania: wykształcenie średnie ogólne, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, obsługa komputera.Wymagania...

Back To Top