Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0442
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie.

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wielopole
  • Opublikowano: 2024-05-16

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym - segregowanie i przygotowywanie dokumentów do dekretacji - księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych. Monitorowanie terminów płatności faktur....

  • Miejsce pracy: małopolskie / Świdnik (pow. nowosądecki, gm. Łososina Dolna), Świdnik

  • Przeszkolenie z zakresu BHP i PPOŻ -Zapoznanie z przepisami ustaw o rachunkowości, podatku dochodowym odosób fizycznych i prawnych, o VAT -Zapoznanie z programami księgowymi wykorzystywanymi w biurze...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2024-05-15

  • Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym; Wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów; Kompletowanie dowodów księgowych...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz
  • Opublikowano: 2024-05-14

  • zgodnie ze stanowiskiem Wymagania inne: Wymagane wykształcenie średnie.