Praca: Asystent do spraw księgowości

Sądecki Urząd Pracy
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/20/0519
OBOWIĄZKI:
Asystent do spraw księgowości- oferta stażu, żródło finansowania zostanie określone po zakończeniu procesu rekrutacji.Wymagania: wykształcenie średnie, obsługa urządzeń biurowych, odpowiedzialność, sumienność, dokładność.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy