skip to Main Content

Praca: Asystent do spraw księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/21/0005
OBOWIĄZKI:

zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: szybkie przyswajanie wiedzy


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe w znajomości programu księgowego

Miejsce pracy:

Nowy Targ


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: KPMG
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-01-18

  • Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za Realizację projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających Bezpośrednią współpracę z klientami KPMG w ramach realizowanych...

Firma: KPMG
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-12-30

  • Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za Realizację projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających Bezpośrednią współpracę z klientami KPMG w ramach realizowanych...