Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Łąkta Górna
Numer: StPr/21/0092
OBOWIĄZKI:
Segregowanie dokumentów, weryfikowanie poprawności dokumentów, drukowanie, skanowanie, wprowadzanie dowodów do programu księgowego , układanie dokumentów, rozliczanie rachunków firmowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane wykonywanie podstawowych czynności księgowych oraz biurowych, mile widziane szkolenie księgowe, mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym, rzetelnośc, uczciwość, dokładość. Godziny pracy od 08:00 - 16:00

Miejsce pracy:

Łąkta Górna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni