Praca: Asystent księgowej

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Asystent księgowej
Miejsce pracy: Jaroszowice
Numer: StPr/21/1013
OBOWIĄZKI:
Księgowanie i przygotowywanie dokumentów księgowych, inne prace administracyjne. Praca jednozmianowa w godz. 8:00-16:00. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia, praca na pełny etat. Wynagrodzenie 2800,00 zł brutto. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 693 128 201.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera w stopniu dobrym

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum średnie, komunikatywność i uprzejmość wobec klientów, znajomość rozliczeń wg. książki przychodów i rozchodów.

Miejsce pracy:

Jaroszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach