Praca: Asystent nauczyciela przedszkola z j. angielskim

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Asystent nauczyciela przedszkola z j. angielskim
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/21/0199
OBOWIĄZKI:
Czynności opiekuńczo-wychowawcze opieka nad dziećmi w przedszkolu, współdziałanie z nauczycielem w realizacji procesu wychowawczo-dydaktycznego. Staż w godz. 7.45-15.45
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika, specjalizacja: wychowanie przedszkolne z j. angielskim

Wymagania inne:

wykształcenie min. licencjat z wychowania przedszkolnego z językiem angielskim lub ostatni rok studiów, mile widziana gra na instrumentach

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego