Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Strumiany
Numer: StPr/24/0201
OBOWIĄZKI:
Asystentka nauczyciela przedszkola-pomaga nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych.Istotą jej pracy jest pomoc nauczycielowi przedszkola i współpraca z nim w zakresie sprawowania właściwej opieki nad dziećmi przebywającymi w przedszkolu.Wykonywanie zawodu asystenta nauczyciela przedszkola wymaga nienagannej postawy społecznej i przestrzeganie zasad moralnych.Zadania zawodowe:-pomoganie dzieciom w spożywaniu posiłków,-pomaganie dzieciom w czynnościach higienicznych, ubieraniu i rozbieraniu się,-nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku,-opiekowanie się dziećmi podczas zabaw, spacerów,wycieczek,-porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych,-wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć oraz pomaganie dzieciom pod kierunkiem nauczyciela podczas ich przeprowadzania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

cierpliwość, odpowiedzialność, oferta przeznaczona dla osób: EFS PLUS (50+, długotrwale, niepełnosprawne)

Miejsce pracy:

Strumiany

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce