Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Bilczyce
Numer: StPr/24/0236
OBOWIĄZKI:
-pomoc w opiece nad dziećmi w sali, stołówce;-pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków i czynnościach higienicznych;-opiekowanie się dziećmi podczas zabaw, spacerów, wycieczek;-wykonywanie i przygotowanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć;-pomaganie dzieciom pod nadzorem nauczyciela podczas przeprowadzania zajęć;-dbanie o porządek w sali przedszkolnej, porządkowanie zabawek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

EFS PLUS dla osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia lub niepełnosprawnych lub długotrwale bezrobotnych lub do 30 roku życia lub kobiet

Miejsce pracy:

Bilczyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce