Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Lipnica Mała
Numer: StPr/20/0660
OBOWIĄZKI:

zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: praca z dziećmi

Miejsce pracy:

Lipnica Mała

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Iwkowa
  • Opublikowano: 2020-09-18

  • wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Pstroszyce Pierwsze
  • Opublikowano: 2020-09-17

  • opieka nad dziećmiWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Barcice
  • Opublikowano: 2020-09-16

  • Opieka nad dziećmi w przedszkolu, wykonywanie zabiegów higienicznych, dbanie o bezpieczeństwo dzieci na sali podczas zabaw i spacerów. Staż w godz. 7.00-15.00Wymagania konieczne:Zawód: Nauczyciel...

  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz

  • Pomaganie dzieciom w spozywaniu posiłków i czynnościach higieniczno-sanitarnych. Porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych, Opiekowanie się dziećmi w czasie odpoczynku, zabaw, spacerów itp. Staż w...

Back To Top