Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Zubrzyca Górna
Numer: StPr/20/0684
OBOWIĄZKI:

zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Zubrzyca Górna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Lipiny
  • Opublikowano: 2020-09-25

  • Zgodnie z zakresem zadań/ pomoc nauczycielowi przedszkola w grupie mieszanej od 3-6 lat.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakWykształcenie: pomaturalne/policealne, brakWykształcenie: średnie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Ostrowsko
  • Opublikowano: 2020-09-24

  • zgodnie z programem stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Miejsce pracy: małopolskie / Rabka-Zdrój

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Pstroszyce Pierwsze
  • Opublikowano: 2020-09-23

  • opieka nad dziećmiWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Back To Top