Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Głębowice
Numer: StPr/teja/20/0757
OBOWIĄZKI:

pomoc w opiece nad dziećmi( min. wyjścia na spacery, plac zabaw, odbieranie i wydawanie dzieci rodzicom) pomoc w trakcie posiłków i zabaw, zmywanie pomoc w trakcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych sprzątanie i utrzymanie w czystości pomieszczeń dezynfekcja wz z Covidem wykonywanie innych poleceń opiekuna. Oferta stażu przeznaczona dla osób powyżej 50 roku życia

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

książeczka sanepidowska, wykształcenie bez znaczenia

Miejsce pracy:

Głębowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu