Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Kierlikówka
Numer: StPr/21/0024
OBOWIĄZKI:

Pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków, pomaganie dzieciom w czynnościach higienicznych, pomaganie dzieciom w ubieraniu i rozbieraniu się, nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku, opiekowanie się dziećmi podczas zabaw, spacerów i wycieczek . ( wg programu stażu)

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, osoba otwarta i kontaktowa. Staż w godzinach od 07:00 - 15:00. Miejsce odbywania stażu Kierlikówka

Miejsce pracy:

Kierlikówka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni