Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Łącko
Numer: StPr/21/0506
OBOWIĄZKI:

Nauczanie dzieci w przedszkolu. Współpraca z nauczycielami w prowadzeniu pracy dydaktyczno-wychowawczej. Staż w godz. 7.00-15.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: Wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne

Miejsce pracy:

Łącko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego