Praca: Asystent Projektanta

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Asystent Projektanta
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: DBI/2020

Zadania:

  • Sporządzanie rysunków technicznych w programach graficznych.
  • Uczestniczenie w uzgodnieniach oraz wizjach lokalnych.
  • Wsparcie pracy projektanta.
  • Współpraca z urzędami publicznymi.
Wymagania:
  • Student kierunków technicznych lub absolwent technikum o profilu telekomunikacja i pokrewne.
  • Znajomość programu AutoCad.
  • Znajomość zagadnień z obszaru Prawa Budowlanego i /lub telekomunikacji.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Komputer służbowy.
  • Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.
  • Realizację ciekawych projektów.