Praca: Asystent spedytora

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Asystent spedytora
Miejsce pracy: Rzezawa
Numer: StPr/24/0190
OBOWIĄZKI:
ewidencjonowanie zleceń spedycyjnych wsparcie spedytora w tworzeniu dokumentacji spedycyjnej utrzymanie dobrych kontaktów z klientami i przewoźnikamisporządzenie raportów i zestawieńplanowanie przewozów z optymalnym wykorzystaniem dostępnego sprzętu i ludzi nadzorowanie realizacji zleceń spedycyjnych według zasad ogólnych, jak i specyficznych dla poszczególnych kontraktówdobieranie środków transportowych w ramach danej gałęzi transportu do rodzaju, ilości, staniu fizycznego i wielkości przewożonego towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe, staż w godzinach 08:00 - 16:00, miejsce odbywania stażu: Rzezawa

Miejsce pracy:

Rzezawa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni