Praca: Autor tekstów i sloganów reklamowych (copywriter)

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Autor tekstów i sloganów reklamowych (copywriter)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4291
OBOWIĄZKI:
Stworzenie projektów tekstów reklamowych do publikowania i umiejscowienia w video-filmikach na youtube kanale, publikacje w zakresie środków kosmetycznych dla branży fryzjerskiej, teksty w zakresie fryzjerstwa (technologie, trendy w branży, inne pokrewne), teksty/kontent, w sferze stylizacji włosów, teksty na kanały youtube oraz funpages na facebook oraz instagram skierowane do odbiorców z kazachstanu, białoruski i ukrainy i rosji. Wymiar czasu pracy: min. 70h miesięcznie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie