skip to Main Content

Praca: Barista


Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Barista
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/20/0377
OBOWIĄZKI:

Sprawna obsługa gości, serwowanie napojów, dbanie o sprzęt oraz porządek w miejscu pracy, parzenie kawy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Zakopane


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane
  • Opublikowano: 2020-10-08

  • Parzenie kawy, przygotowywanie napoi kawowych, serwowanie napoi, obsługa sprzętu, dbanie o porządek. Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakJęzyk: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane
  • Opublikowano: 2020-09-29

  • Sprawna obsługa gości, serwowanie napojów, dbanie o sprzęt oraz porządek w miejscu pracy, parzenie kawyWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brakJęzyk: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: 2020-09-25

  • zgodnie z programem stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: obsługa ekspresu do kawyWymagania inne:uprawnienia: książeczka sanepidowska

Back To Top