skip to Main Content

Praca: Barman


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Barman
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4698
OBOWIĄZKI:
Obsługa kelnerska klienta, podawanie posiłków. Praca na terenie Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: 2020-09-24

  • zgodnie z programem stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-23

  • przygotowywanie i sprzedaż napojów, wymiar czasu pracy 68h/m-cWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:pracowitość

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: 2020-09-22

  • obsługa bufetu, pomoc na sali konsupcyjnej, zbieranie naczyń, podawanie posiłkówWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:mile widziane doświadczenie w pracy na bufecie

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2020-09-22

  • Barman - oferta stażu (3 miesięcznego) współfinansowanego ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Zakres zadań:- przygotowanie napojów- serwowanie napojów, ciast, wyrobów kulinarnych-...

Back To Top