skip to Main Content

Praca: Barman


Sądecki Urząd Pracy
Barman
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/20/0515
OBOWIĄZKI:
Barman - oferta stażu (3 miesięcznego) współfinansowanego ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Zakres zadań:- przygotowanie napojów- serwowanie napojów, ciast, wyrobów kulinarnych- sporządzanie dań gorących- sporzadzanie deserów- przygotowanie szkła, naczyń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2020-10-07

  • wydawanie posiłków, obsługa klientówWymagania konieczne:Wykształcenie: gimnazjalne, brakWymagania inne:staż pracy - nie wymagany

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2020-10-07

  • Barman - oferta stażu (3 miesięcznego) współfinansowanego ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Zakres zadań:- przygotowanie napojów- serwowanie napojów, ciast, wyrobów kulinarnych-...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: 2020-10-06

  • obsługa bufetu, pomoc na sali konsupcyjnej, zbieranie naczyń, podawanie posiłkówWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:mile widziane doświadczenie w pracy na bufecie

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-29

  • przygotowywanie i sprzedaż napojów, wymiar czasu pracy 68h/m-cWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:pracowitość

Back To Top