skip to Main Content

Praca: Barman


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Barman
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4799
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie i sprzedaż napojów, wymiar czasu pracy 68h/m-c
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

pracowitość

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 1 156 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: 2020-10-05

  • Montaż instalacji, wykonywanie robót ziemnych, białe montaze, zgrzewanie, cięcie, bhp pracy,Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: samodzielność i niezależnośćUprawnienia: dobra...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: 2020-10-05

  • Kosztorysowanie uszkodzeń pojazdów mechanicznychWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczneWymagania inne:Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne mechaniczne, znajomość budowy pojazdów,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dobczyce
  • Opublikowano: 2020-10-05

  • prace przy obsłudze maszyny do obróbki tworzyw sztucznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krzyszkowice
  • Opublikowano: 2020-10-05

  • Praca na 1/4 etatu, godziny pracy do ustalenia z pracodawcą.Wymagania dodatkowe:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Back To Top