skip to Main Content

Praca: Brukarz


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Brukarz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/3261
OBOWIĄZKI:

układanie kostki brukowej, krawężników [Godzina zakończenia pracy] : 15:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Brukarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: brukarskie

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krzyszkowice
  • Opublikowano: 2020-10-14

  • wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej; •wykonywanie nawierzchni brukowej; •wykonywanie naprawy lub rozbiórki nawierzchni brukowej; •wykańczanie nawierzchni brukowejWymagania konieczne:Wykształcenie:...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-28

  • układanie kostki brukowej, krawężników[Godzina zakończenia pracy] : 15:00Wymagania konieczne:Zawód: Brukarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: brukarskie

Back To Top