skip to Main Content

Praca: Brukarz


Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Brukarz
Miejsce pracy: Krzyszkowice
Numer: StPr/20/1004
OBOWIĄZKI:
wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej; •wykonywanie nawierzchni brukowej; •wykonywanie naprawy lub rozbiórki nawierzchni brukowej; •wykańczanie nawierzchni brukowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: brukarz

Miejsce pracy:

Krzyszkowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-10-07

  • układanie kostki brukowej, krawężników [Godzina zakończenia pracy] : 15:00Wymagania konieczne:Zawód: Brukarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: brukarskie

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-28

  • układanie kostki brukowej, krawężników[Godzina zakończenia pracy] : 15:00Wymagania konieczne:Zawód: Brukarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: brukarskie

Back To Top