skip to Main Content

Praca: Bufetowy/barman


Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Bufetowy/barman
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/20/0245
OBOWIĄZKI:
obsługa bufetu, pomoc na sali konsupcyjnej, zbieranie naczyń, podawanie posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy na bufecie

Miejsce pracy:

Nowy Targ


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2020-10-07

  • wydawanie posiłków, obsługa klientówWymagania konieczne:Wykształcenie: gimnazjalne, brakWymagania inne:staż pracy - nie wymagany

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2020-10-07

  • Barman - oferta stażu (3 miesięcznego) współfinansowanego ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Zakres zadań:- przygotowanie napojów- serwowanie napojów, ciast, wyrobów kulinarnych-...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-29

  • przygotowywanie i sprzedaż napojów, wymiar czasu pracy 68h/m-cWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:pracowitość

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2020-09-26

  • Barman - oferta stażu (3 miesięcznego) współfinansowanego ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Zakres zadań:- przygotowanie napojów- serwowanie napojów, ciast, wyrobów kulinarnych-...

Back To Top