Praca: Business development specialist

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Business development specialist
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1905
OBOWIĄZKI:
•Budowanie potencjalnej bazy klientów za pomocą dostępnych narzędzi. •Aktywne pozyskiwanie nowych potencjalnych klientów i klientów poprzez działania wychodzące. •Monitorowanie i aktualizacja wiedzy na temat działań innych firm dotyczących pozyskiwania nowych klientów. •Realizacja założonych planów i osiągnięcie celów sprzedażowych / KPI. Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami. •Zapewnienie wsparcia i doradztwa biznesowego na początkowych etapach sprzedaży (pierwszy kontakt z klientami, wstępne kwalifikacje potencjalnych klientów, badanie potrzeb klienta). •Reprezentowanie Miquido na konferencjach jako gość lub mówca (w celu zbudowania sieci kontaktów). •Ścisła współpraca z innymi działami firmy (w tym: Produkcją, Marketingiem i Designem). •Analiza i raportowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

doświadczenie w sprzedaży usług ITznajomość rynków azjatyckich oraz USA

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie