skip to Main Content

Praca: Cieśla dachowy


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Cieśla dachowy
Miejsce pracy: Biała Niżna
Numer: StPr/21/0745
OBOWIĄZKI:
Montaż konstrukcji drewnianych. Praca w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane, kierunek: cieśla


Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe kierunkowe, mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Biała Niżna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: K.O.B Kobnext Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-05-11

  • Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy Opis stanowiska: Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej Pomoc w pracach zbrojarskich i betoniarskich Inne prace budowlane – pomocnicze...

Firma: Lambda S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-05-10

  • (Szwecja) Obowiązki: Montaż elementów systemowych szalunkowych Wymagania: Doświadczenie na stanowisku minimum 1 rok Umiejętność pracy z systemami szalunkowymi Dyspozycyjność Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa o...

Firma: MULTiSERWIS Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-05-10

  • Miejsce pracy: Niemcy Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Pracę z różnymi systemami szalunkowymi Wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemami PERI, DOCA Montaż konstrukcji systemowych na podstawie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Książnice Wielkie
  • Opublikowano: 2021-05-07

  • wykonywanie elementów konstrukcji dachów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat.B