Praca: Cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Cukiernik
Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska
Numer: StPr/20/0902
OBOWIĄZKI:
wypiek ciast, ciastek, produkcja kremów, dekoracja ciast, ciasteczek, tortów, składanie/przekładanie ciast. Praca od poniedziałku do piątku. Praca 2 godz. dziennie w godz. miedzy 6.00. a 14.00 (dokładne godz. pracy do ustalenia)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: dekorowanie ciast, ciasteczek, tortów
Uprawnienia: wykonywanie kremów do ciast
Uprawnienia: składanie ciast
Uprawnienia: wypiek ciast i ciasteczek

Wymagania inne:

wykształcenie nie jest istotne; umiejętność: wypieku ciast i ciasteczek, wykonywania kremów do ciast, dekoracji ciast, ciasteczek, tortów, składania/przekładania ciast, chęć do pracy w tym zawodzie

Miejsce pracy:

Kalwaria Zebrzydowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach