skip to Main Content

Praca: Cukiernik


Sądecki Urząd Pracy
Cukiernik
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/20/0514
OBOWIĄZKI:
Cukiernik - oferta stażu (3 miesięcznego) współfinansowanego ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Zakres zadań:- wypiek ciast- obsługa miksera- obsługa piekarnikaZamiłowanie do wypieków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne


Wymagania inne:

Zamiłowanie do wypieków.

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-10-08

  • wstępna obróbka produktów spożywczych-mieszanie produktów zgodnie z recepturami oraz przygotowywanie ich do produkcji, przygotowywanie ciast, ciastek, tortów i wyrobów czekoladowych-przygotowywanie i nadziewanie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dominikowice
  • Opublikowano: 2020-10-08

  • według programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:chęć do pracy, punktualność, komunikatywność

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2020-09-23

  • wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:sprawność fizyczna, podzielność uwagi

Back To Top