skip to Main Content

Praca: Cukiernik


Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Cukiernik
Miejsce pracy: Narama
Numer: StPr/2021-01-19/0113
OBOWIĄZKI:

wg zawodu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: książeczka sanepid


Wymagania inne:

umiejętność produkcji ciast, doświadczenie mile widziane.

Miejsce pracy:

Narama


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Stróżówka
  • Opublikowano: 2021-03-03

  • ocena przydatności surowców oraz przygotowanie ich do produkcji,mieszanie surowców zależności od rodzajów ciast oraz ich wyrabianie,przygotowanie różnego rodzaju nadzień,formowanie, wypiek, smażenie w zależności od...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-02-22

  • Wypieki cukiernicze. Umowa zlecenie 100 godzin miesięcznie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Kwalifikacje - Produkcja wyrobów cukierniczych