skip to Main Content

Praca: Czyściciel pojazdów


Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Czyściciel pojazdów
Miejsce pracy: Kęty
Numer: StPr/ALHA/20/0517
OBOWIĄZKI:

oklejanie samochodów foliami zabezpieczającymi, polerowanie lakieru oraz pielęgnacja i kosmetyka

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kęty


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: TP TELTECH Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-21

  •  Zadania:praca przy infrastrukturze teletechnicznej kanalizacji kablowej,obsługa wyciągarki.Wymagania:doświadczenie w pracy na kablach telekomunikacyjnych miedzianych,brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,prawo jazdy...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Przybradz
  • Opublikowano: 2020-09-07

  • Praca na stanowisku wyklejacz meblowy (wyklejanie mebli pianką tapicerską) wraz z dodatkowymi pracami stolarskimi, praca stojąca. Praca wymagająca dźwigania pow. 12 kg.Praca na czas nieokreślony, na 1/2 etatu, w...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko
  • Opublikowano: 2020-09-07

  • Utrzymanie czystości i porządku w otoczeniu budynku, wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku, pielęgnowanie zieleni na terenie szpitala oraz prowadzenie samochodu.Wymagania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Stogniowice
  • Opublikowano: 2020-09-05

  • sortowanieWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Back To Top