Praca: Diagnosta Laboratoryjny (Genetyka)

Diagnosta Laboratoryjny (Genetyka)
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych - działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Opis stanowiska:
  • Rejestrowanie materiału do badania oraz dokumentowanie obiegu próbek w środowisku informatycznym;
  • Przyjmowanie, dokumentowanie i wstępne przygotowanie materiału do badań;
  • Wykonywanie analiz (m.in. RT-PCR, sekwencjonowanie sangerowskie, NGS, mikromacierze aCGH);
  • Interpretacja i autoryzacja wyników badań;
  • Archiwizacja i utylizacja próbek diagnostycznych;
  • Przygotowywanie zamówień na odczynniki i sprzęt laboratoryjny;
  • Ścisłe przestrzeganie procedur laboratoryjnych;
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych procedur diagnostycznych;
  • Zapewnienie i monitorowanie standardów jakości.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: analityka medyczna (idealnie specjalista w dziedzinie laboratoryjnej genetyki medycznej);
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium w obszarze metod genetyki laboratoryjnej, jako dodatkowy atut;
  • Znajomość technik biologii molekularnej i ich zastosowania w praktyce diagnostycznej;
  • Znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office);
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy oraz konsekwencja w działaniu;
  • Wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów;
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz styczność z najciekawszymi przypadkami medycznymi;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Możliwość uzyskania dofinansowania specjalizacji;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty multisport, system kafeteryjny, zniżki na badania diagnostyczne, premię roczną);
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia oraz integracyjne spotkania zespołowe.