skip to Main Content

Praca: Dostawca potraw


Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Dostawca potraw
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/24/0115
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie zamówień i dostarczanie ich pod wskazany adres, odbiór produktów od dostawcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zakopane


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane
  • Opublikowano: 2024-04-23

  • dostawa potraw,odbiór produktów od dostawcy Wymagania konieczne: Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-06

  • Świadczenie usług w zakresie przewozu osób, kierowaniu samochodem zgodnie z przepisami ruchu drogowego i posiadanymi uprawnieniami; sprawdzaniu stanu technicznego samochodu, w tym poziomu paliwa, płynów eksploatacyjnych,...