Praca: Dostawca

Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

Dostawca
Miejsce pracy: Szaflary
Oferujemy:
  • współpracę na zasadzie własnej działalności gospodarczej z firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dobre warunki pracy
Zakres obowiązków:
  • realizacja dostaw towaru do klienta i odbiór należności
  • załadunek i wyładunek przewożonego towaru
Wymagania:
  • własny samochód dostawczy do 3,5t
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • uczciwość, terminowość
  • firma musi być płatnikiem VAT
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl