Praca: Dyrektor ds. personalnych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Dyrektor ds. personalnych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/6573
OBOWIĄZKI:
nadzór nad pracą podległego personelu,tworzenie i realizacja polityki szkoleń i rozwoju personelu, administracja spraw pracowniczych,wspieranie i realizacja procesów rekrutacji i selekcji, tworzenie i wdrażanie efektywnych systemów motywacyjnych, współtworzenie polityki informacyjnej: PR wewnętrzny i marketing personalny, tworzenie proefektywnościowej kultury organizacyjnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

kierunek wykształcenia: dowolny. Doświadczenie zawodowe: min 2 lata w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, umiejętności: umiejętności komunikacyjne, kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi ( min 2 lata), prawo jazdy, umiejętność kierowania kapitałem ludzkim, praktyczna znajomość prawa pracy oraz zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 75 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie