Praca: Dyrektor Sprzedaży / Sales manager

Ogłoszenie numer: 3837693, z dnia 2020-11-02

ISL / Logitower to polska firma, która od 20 lat specjalizuje się w wdrażaniu oraz produkcji automatycznych i zrobotyzowanych systemów magazynowych tj. regały windowe Lean-Lift , regały karuzelowe Rotomat, regały automatyczne Logitower na blachy, profile, narzędzia lub inne ciężkie towary. Jesteśmy obecni w Polsce, ale też posiadamy wdrożenia w wielu krajach europejskich i nie tylko. Rozwiązania nasze szczególnie dedykowane są dla szerokiej logistyki bliskiej m.in. do kompletacji towarów w magazynach, procesach składowania na produkcji. Działamy w wieli branżach od metalowej, maszynowej, czy automotive po przemysł farmaceutyczny, chemiczny, e-commerce i wielu innych miejscach, gdzie ważna jest oszczędność miejsca, ergonomia oraz szybkie wydawanie towarów. Zatrudniamy ponad 60 osób, posiadamy biura w Krakowie (centrala), Warszawie, Poznaniu.
Więcej informacji na isl.pl lub logitower.eu

Dyrektor Sprzedaży / Sales manager

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • zarządzanie działem sprzedaży, prowadzenie systemu motywacyjnego
  • raportowanie oraz wyznaczanie celów sprzedaży wraz z ich realizacją
  • prowadzenie dużych projektów, w których potrzebne są umiejętności negocjacyjne
  • rozwój rynków, zarówno w Polsce jak i zagranicą

Wymagania

  • doświadczenie w pracy zespołowej i kierowaniu projektami
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku szczególnie dóbr inwestycyjnych i B2B
  • wiedza techniczna, głównie z zakresu automatyki będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesujący pakiet benefitów
  • udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań
  • możliwość stania się partnerem Spółki w zależności od wkładu i zaangażowania