Praca: Dzienny opiekun małego dziecka

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Dzienny opiekun małego dziecka
Miejsce pracy: Wróblówka
Numer: StPr/21/0094
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: organizacja czasu wolnego, opieka nad dzieckiem

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe:1.na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, albo2.na dowolnym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzine lub resocjalizacji

Miejsce pracy:

Wróblówka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu