Praca: Ekspert ds. produktów firmowych i hipotecznych

Ekspert ds. produktów firmowych i hipotecznych
miejsce pracy: Kraków, Nowy Targ, Tarnów, Trzebinia, Wieliczka, Nr ref.: E_PF_08.20
Potrzebne Ci będzie:
  • doświadczenie w branży finansowej
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem
  • kreatywność w sprzedaży
  • zorientowanie na sukces
  • zaangażowanie w realizację celów oraz współpraca w zespole
  • konsekwencja i samodzielność w działaniu
  • min. średnie wykształcenie
Twoje zadania:
  • aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z klientem
  • promowanie usług oraz produktów z oferty firmy
  • oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych spośród oferty partnerów firmy
  • reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oferujemy:
  • Budowanie biznesu z jedną z najlepszych firm pośrednictwa finansowego
  • Unikalny model współpracy
  • Dostęp do pełnej gamy produktów kredytowych
  • Wdrożenie i wsparcie procesowe
  • Szkolenia
  • Pakiet Medicover