Praca: Elektomonter

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Elektomonter
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/21/0126
OBOWIĄZKI:
- zabezpieczenie ciągłej i bezpiecznej pracy urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych i akpia w tym : pompy, falowniki, silniki, wentylatory;- obsługa rozdzielni elektrycznych;- obsługa urządzeń elektryczno-automatycznych, węzłów cieplnych w zakresie kontroli pracy, samodzielnym usuwaniu drobnych awarii i usterek;- bieżąca obsługa ciepłowni;- realizacja zadań wynikających z obowiązujących w Grupie Veolia regulaminów, procedur, poleceń i zarządzeń;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
Uprawnienia: Umiejętność czytania schematów elektrycznych
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie