Praca: Elektromechanik

Ogłoszenie numer: 3573774, z dnia 2020-08-20

Jesteśmy firmą istniejącą już od 1906 roku. Posiadamy ustabilizowaną pozycję na rynku usług komunalnych.
Usługi świadczymy na terenie Krakowa i wielu podkrakowskich gmin.

Elektromechanik

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • diagnoza usterek, naprawa, konserwacje oraz remonty samochodów i sprzętu Spółki MPO zgodnie ze zleceniami,
  • zarządzanie materiałami potrzebnymi do naprawy samochodów,
  • przygotowywanie dokumentów związanych z naprawą zgodnie z procedurami Spółki,
  • terminowość i jakość wykonywanych czynności.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie lub szerokie zainteresowania związane z diagnostyką elektroniki/mechaniki samochodowej oraz naprawami usterek,
  • umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy,
  • zaangażowanie, staranność oraz dokładność,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy

  • możliwość przyuczenia do zawodu elektromechanika,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • specjalistyczne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • możliwość szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

Back To Top