skip to Main Content

Praca: Elektromonter


Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Elektromonter
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/0627
OBOWIĄZKI:

wykonywanie instalacji elektrycznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter instalacji elektrycznych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: elektromonter, elektryk
Uprawnienia: kurs SEP


Wymagania inne:

uprawnienia SEP E

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Polanka Wielka
  • Opublikowano: 2020-09-01

  • samodzielna naprawa alternatorów, rozruszników, diagnozowanie i naprawa układów elektrycznychWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2020-09-01

  • demontaż, regeneracja i montaż elementów instalacji elektrycznej w remontowanych pojazdach trakcyjnych. Praca w godz. 7-15Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:mile widziane...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-08-27

  • Konserwacja i utrzymanie ruchu linii produkcyjnej.Wynagrodzenie 2800 zł brutto + premia uznaniowa.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: samodzielnośćUprawnienia:...

Back To Top