Praca: Elektryk do działu realizacji budów

W związku z dynamicznym rozwojem firmy RE-Bau Sp. z o.o. - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk do działu realizacji budów
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • obsługa budowy;
  • utrzymanie ruchu;
  • konserwacja montażu kontrolno-pomiarowego.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne, zawodowe;
  • uprawnienia D+E;
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV lub większe;
  • sumienność, dokładność.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • świadczenia BHP w tym posiłek obiadowy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: ""Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RE-Bau Sp z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".