Praca: Elektryk / Elektromonter [rekrutacja online]

Ogłoszenie numer: 3660363, z dnia 2020-09-25

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych. Nasza kadra składa się z bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników w różnym wieku. Zapraszamy do odwiedzenia strony po więcej informacji www.synago.pl

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter [rekrutacja online]

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie instalacji elektrycznych na halach/biurach,
  • Montaż urządzeń elektrycznych oraz ich podłączenie.

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Praca na podnośnikach (wózki nożycowe, przegubowe),
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Dyspozycyjność,

Oferujemy

  • Stałą umowę o pracę w zgranym zespole,
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • Zakwaterowanie w przypadku delegacji,
  • Możliwość rozwoju i awansu,

Praca odbywa się na terenie całego kraju.