skip to Main Content

Praca: Elektryk


Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Elektryk
Miejsce pracy: Niegardów
Numer: StPr/20/0441
OBOWIĄZKI:
montaż istalacji elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Miejsce pracy:

Niegardów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Instytut Fizyki Jądrowej PAN
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-18

  • Usuwanie awarii elektrycznych.Konserwacja, naprawy, przeglądy i wykonywanie instalacji elektrycznych pracujących w zakresie napięć powyżej1 kV.Konserwacja, naprawy, przeglądy urządzeń elektrycznych do 1 kV.Konserwacja,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Liplas
  • Opublikowano: 2020-08-30

  • Wykonywanie instalacji elektrycznej w budynku (jeden obiekt pod adresem Liplas 1). Wymagania konieczne:Zawód: Elektryk*Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brakWymagania inne:możliwość przyuczenia

Firma: B&B Komplex Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-08-27

  • Opis stanowiska:Przegląd i bieżące naprawy instalacji elektrycznych.Okresowa kontrola rozdzielni elektrycznych.Wymiana zużytych podzespołów elektrycznych.Usuwanie awarii.Praca w systemie trzy...

Back To Top