skip to Main Content

Praca: Elektryk


Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Elektryk
Miejsce pracy: Liplas
Numer: StPr/20/0425
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji elektrycznej w budynku (jeden obiekt pod adresem Liplas 1).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk*
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak


Wymagania inne:

możliwość przyuczenia

Miejsce pracy:

Liplas


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Oświęcim
  • Opublikowano: wczoraj

  • Do obowiązków na powyższym stanowisku należeć będzie:Budowa tras kablowych, układanie kabli zasilających oraz sterowniczych;Utrzymanie ruchu elektrycznego w zakładzie produkcyjnym;Wykonywanie czynności konserwacyjnych...

Firma: Jobfinder Ewelina Hordyniec
  • Miejsce pracy: małopolskie / Pcim
  • Opublikowano: 2020-10-22

  • Opis stanowiska:Dozorowanie obiektu i terenu zakładu, codzienne sprawdzanie stanu technicznego, oświetlenia, rozdzielni oraz urządzeń i instalacji elektrycznych.Niezwłoczne zabezpieczanie i zgłaszanie sytuacji awaryjnych...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Liplas
  • Opublikowano: 2020-10-14

  • Wykonywanie instalacji elektrycznej w budynku (jeden obiekt pod adresem Liplas 1). Wymagania konieczne:Zawód: Elektryk*Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brakWymagania inne:możliwość przyuczenia

Firma: Climatic Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-10-07

  • Miejsce pracy: Reguły / Warszawa, budowy na terenie Polski Opis stanowiska:weryfikacja zasadności zgłaszanych usterek budowlanych oraz prowadzenie bieżącej analizy przyczyn ich powstawania,współpracę ze specjalistą...

Back To Top