Praca: Elektryk

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Elektryk
Miejsce pracy: Michałowice
Numer: StPr/2020-11-09/2118
OBOWIĄZKI:
Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznychMontaż tras kablowych i kabli w obiektach przemysłowychUdział w rozruchach instalacji elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: kurs-uprawnienia SEP
Uprawnienia: umiejętność czytania schematów elektrycznych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Doświadczenie w uruchamianiu układów trójfazowych – mile widziane[Umiejętność 1] : dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Michałowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 26 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego