skip to Main Content

Praca: Elektryk


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Elektryk
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5831
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji elektrycznych na budowie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter instalacji elektrycznych
Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

badania na wysokość, SEP, mile staż pracy

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Luszowice
  • Opublikowano: 2020-11-25

  • wykonanie i naprawa instalacji elektrycznychWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne: mile widziane uprawnienia SEP

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dąbrowa Tarnowska
  • Opublikowano: 2020-11-20

  • Montaż pomp ciepła oraz automatyki budynkowejWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakUprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Ryglice
  • Opublikowano: 2020-11-19

  • 1. Monitorowanie tras kablowych.2. Wprowadzanie kabli do szaf rozdzielczych.3. Obsadzanie koryt służących do prowadzenia tras kablowych.4. Wykonywanie drobnych prac wykończeniowych związanych z montażem kabli takich jak:...

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnów
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niedomice
  • Opublikowano: 2020-11-17

  • Robienie przeglądów elektrycznych urządzeń i maszyn elektrycznych, pozostałe prace zlecone przez pracodawcę. Możliwość przyuczenia. Wymagania konieczne:Zawód: Elektryk budowlanyZawód: Elektryk*Wymagania...

Back To Top