Praca: Elektryk

Ogłoszenie numer: 3717567, z dnia 2020-10-02

 Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk

ogłasza konkurs na stanowisko:

Elektryk

w Dziale Obsługi Technicznej

Elektryk

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: DSP/3/20

Opis stanowiska

  • Usuwanie awarii elektrycznych.
  • Konserwacja, naprawy, przeglądy i wykonywanie instalacji elektrycznych pracujących w zakresie napięć powyżej1 kV.
  • Konserwacja, naprawy, przeglądy urządzeń elektrycznych do 1 kV.
  • Konserwacja, naprawa i przeglądy wózków jezdniowych.
  • Wszelkie prace wynikające z potrzeb IFJ PAN związane z obsługą techniczną zakładu.

Nadsyłanie zgłoszeń: 21 października 2020 r.

Przewidywany termin zatrudnienia: 30 października 2020 r.

Rodzaj umowy: umowa ma okres próbny z możliwością przedłużenia

Liczba wolnych stanowisk: 1

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, bądź pokrewne/zawodowe.
  • Uprawnienia do eksploatacji i dozoru urządzeń oraz instalacji elektrycznych powyżej1kV.
  • Uprawnienia do pomiarów porażeniowych.

Mile widziane

  • Mile widziana umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych, ochronnych instalacji
    niskiego napięcia.

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do;15.00.
  • Stabilne warunki pracy.