skip to Main Content

Praca: Elektryk


Ogłoszenie numer: 3937140, z dnia 2020-11-30

Rekrutacja powstała, aby ułatwiać pracownikom znalezienie pracodawcy.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne dla kandydatów.

Elektryk

Miejsce pracy: małopolskie

 

Opis stanowiska

  • Instalacje elektryczne nowe konstrukcje.

Miejsce pracy: Niemcy, Heidenheim-Augsburg

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe oraz minimum 2 lata doświadczenia,
  • Wymagany samochód osobowy,
  • Niemiecki minimum komunikatywny.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 12 € / h + 40 € / dzień diety,
  • Umowę o pracę,
  • Zakwaterowanie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Elektryk- wymagania: wykształcenie zawodowe kierunkowe, mile widziany staż w zawodzie, pożądane uprawnienia SEP E i D.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Firma: Apleona HSG Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków, Niepołomice
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Technik Obiektu będzie odpowiedzialna za:Utrzymanie utrzymywanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników...

Firma: PersonalPilot
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: dzisiaj

  • podłączanie gniazdek oraz instalacji elektrycznych na budowachdoświadczenie na ww. stanowiskuprawo jazdy kat. B

Firma: TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Bulowice
  • Opublikowano: dzisiaj

  • usuwanie usterek, awarii i utrzymywanie w sprawności urządzeń,wykonywanie prac montażowych, przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń, sieci i instalacji,nadzór nad eksploatacją urządzeń...

Back To Top